Kişisel Gelişim Rehberi

YENİ BİR ADIM

Yeni Bir Adım, Türkiye'de sağlıklı yaşam ve kişisel gelişimle ilgili çalışan kişi ve kurumları kolayca arayıp bulmanızı sağlayacak bir site. 2 bölümden oluşuyor: Rehber ve Etkinlik Takvimi. Hoşgeldiniz!

Maya Burcum

795.png

Maya Burcu Yorumları. Maya Takvimi 2012 için ne söylüyor?

Maya Takvimi, “hayatımız” dediğimiz yaşam mucizemizin anlamını ve amacını kavramamızı sağlayan eksiksiz bir araçtır. Siz de Maya burcunuzu detaylı bir şekilde öğrenerek kendinizi ve hayat misyonunuzu derinlemesine anlayabilirsiniz. İş, aşk ve manevi gelişim konularında şanslı günlerinizi takip edebilirsiniz. 2012 yılında sizi güçlü kılan günlerinizin farkına vararak attığınız adımları başarıya dönüştürmek elinizde!

Fatih Keçelioglu Kimdir?
Fatih 2001 yilinda Istanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdikten sonra Dogu felsefelerine yöneldi ve Astroloji ile ilgilenmeye basladi. 2004 yilinda Yoga gurusunu bulmak amaciyla çiktigi Hindistan gezisinde Maya takvimi bilgileriyle tanisti. O yildan beri sayisiz seminer verdigi, bireysel seanslar yaptigi ve makaleler yazdigi bu konuda dünyadaki en aktif uzmanlarindan birisi olarak bilinmektedir. 2007 yilinda Agama Yoga okulunda Ezoterik Tantra Yoga pratigine basladi. Fatih hayatini, Istanbul, Tayland ve Hindistan arasinda geçirmektedir.

İlgili Kişi
Fatih Keçelioğlu
E-mail
Ziyaret
2881
Kayıt Tarihi
Son Güncelleme
Değerlendirme Notu:
0 oy
Favorilerine Ekleyenler:
0
İletişime Geç
E-posta gönder. (*) ile işaretli tüm alanlar gereklidir.
Resimyazı Resimyazıyı yeniden yükleYENİ EKLENENLER

derKi
Periyodik spiritüel aktüel yaşam dergisi